GENÇLİK BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLİK BURDA

her türlü güzellikler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özür Mesajları 3

YazarMesaj
Admin
Admin

Özür Mesajları 3 Empty
MesajKonu: Özür Mesajları 3   Özür Mesajları 3 EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 3:06 pm

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye...

Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için...

Dal rüzgarı affedermi ? Kırılmıştır bir kere... Bunu biliyorum yinede senden af diliyorum ve bunu bilmeni istiyorum; En asil intikam affetmektir.

Senin için yaptıklarımı yazmaya kalksam satırlar yetmez! Senin için düşündüklerimi anlatsam aklın almaz. Bir hata yüzünden böyle herşey bırakıp gidilmez güzelim..

Sensiz yaşamak bana haram gülüm. Sensiz geöen her güne hesap soracağım. Buda yetmezse gülüm, önünde diz çöküp ağlayacağım.

Pencereyi açarmisin? Sana posta güvercini gönderdim. Gagasinda zeytin dalı ,yapraklarının her birine binlerce özür dileklerimi kazıdım.
http://cndm.forummum.com

Özür Mesajları 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özür Mesajları 1
» Özür Mesajları 2
» Aşk Mesajları 1
» Aşk Mesajları 2
» Kandil Mesajları 1